Bize Katılın

Dünya Türkleri Birliği

1- Vatandaş Gazeteci Olun: Dünyanın neresinde olursanız olun Türk’ler, Türkiye veya Türkçe hakkında yazılar yazıyor, çevrenizde olup bitenlerle ilgili yerel yada global, bize haberler göndermek istiyorsanız, hemen şimdi Turkish Forum için yazı yazmaya başlayabilir, “vatandaş gazeteci” olabilirsiniz. Dilerseniz anonim kalarak da yazı yayınlayabilirsiniz.

2- Bültenlere Kayıt Olun: Eposta bültenlerimize kayıt olarak günlük, haftalık veya aylık olarak sitemize girilen yazılardan haberdar olabilirsiniz. İlgi alanlarınıza göre bültenleri seçebilirsiniz. İstediğiniz zaman bülten üyeliğinizi sonlandırabilir veya değiştirebilirsiniz. Gerekli bilgi her gönderilen bültenin altında yer almaktadır.

3- Bağış: Hiçbir miktar az değildir. Bütün hizmetlerimiz bağışlarınız ile finanse edilmektedir. Üyelerimizin geliştirdiği projeler için gerekli olan bütçe miktarları zaman zaman burada ilan edilmekte ve istenirse sadece projeye de bağış yapılabilmektedir.

4- Bize Ulaşın: Lütfen sorularınız için bize yazmaktan çekinmeyin. Her soruya cevap veremesek de, her mesaj değerlendirilmektedir.